Kariera w Andreas Sp. z o.o

Oferta pracy

Spedytor Biura Portowego

Szczecin

Andreas Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku polskim. Główną działalność firmy stanowią usługi przeładunkowe zbóż i nawozów oraz produktów pochodzenia rolnego. ANDREAS to lider w przeładunku
zbóż i pasz w porcie szczecińskim. Dzięki najnowszym inwestycjom firma specjalizuje się w przeładunku nawozów,
a szczeciński terminal należy obecnie do najnowocześniejszych tego typu w Polsce. Spółka posiada własne zaplecze magazynowe wraz z nabrzeżem SNOP o długości ponad 130 m, zapewniającym jej niezależny dostęp
do portu. Doskonała lokalizacja Spółki, z dostępem do infrastruktury transportowej.

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad ewidencją i dokumentacją operacji przeładunkowych i magazynowych (Ruch samochodowy, kolejowy i morski)
  • Fakturowanie za usługi portowe
  • Udzielanie informacji klientom, agentom statkowym i spedytorom o bieżącym stanie realizowanych usług
  • Praca na systemie firmowym
  • Bezpośrednia współpraca z Dysponentem zmianowym – informowanie na bieżąco o ruchu samochodowym,
  • Drobne prace biurowe
  • Praca w systemie zmianowym w pełnym wymiarze 7-15/15-23, tydzień w tydzień

Nasze wymagania:

  • Obowiązkowość, punktualności,
  • Sumienności, pracowitość,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • Podstawowa wiedza na temat zagadnień portowych, logistycznych, spedycyjnych,
  • Znajomość obsługi komputera (głównie aplikacje z pakietu MS Office – Excel, Word, Outlook)

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?